Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Branisca Hm din Branisca

Mersul trenurilor contact

Branisca , Romania

Plecări
Ora Tren Către
02:43 2039 Tren Regio 2039 din Branisca
Zam Birzava Ilia Glogovat Burjuc Capruta Valea Cicir Cimpuri Surduc Batuta Nadas Ghioroc Gurasada Savirsin Radna Milova Varadia Toc Arad Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris
03:52 2041 Tren Regio 2041 din Branisca
Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris Zam Birzava Ilia Glogovat Burjuc Capruta Valea Cicir Cimpuri Surduc Batuta Nadas Ghioroc Gurasada Savirsin Radna Milova Varadia Toc Arad
05:50 2042 Tren Regio 2042 din Branisca
Deva Vetel h Saulesti h Mintia Simeria
06:28 2182 Tren Regio 2182 din Branisca
Mintia Simeria Deva Vetel h Saulesti h
07:00 2031 Tren Regio 2031 din Branisca
Toc Radna Corfeni Varadia Ilteu Arad Conop Paulis Zam Birzava Petris Glogovat Burjuc Capruta Ilia Cicir Cimpuri Surduc Batuta Valea Ghioroc Gurasada Savirsin Nadas Milova Bretea Muresana
07:58 2381 Tren Regio 2381 din Branisca
Gurasada Savirsin Bretea Muresana Toc Petris Ilteu Ilia Zam Burjuc Cimpuri Surduc
09:35 2044 Tren Regio 2044 din Branisca
Saulesti h Mintia Simeria Deva Vetel h
10:46 2705 Tren Regio 2705 din Branisca
Nadas Milova Bretea Muresana Toc Radna Corfeni Varadia Ilteu Arad Conop Paulis Zam Birzava Petris Glogovat Burjuc Capruta Ilia Cicir Cimpuri Surduc Batuta Valea Ghioroc Gurasada Savirsin
10:50 2372 Tren Regio 2372 din Branisca
Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva
13:08 2043 Tren Regio 2043 din Branisca
Gurasada Savirsin Nadas Milova Bretea Muresana Toc Radna Corfeni Varadia Ilteu Arad Conop Paulis Zam Birzava Petris Glogovat Burjuc Capruta Ilia Cicir Cimpuri Surduc Batuta Valea Ghioroc
13:12 2386 Tren Regio 2386 din Branisca
Simeria Deva Vetel h Saulesti h Mintia
14:36 2707 Tren Regio 2707 din Branisca
Bretea Muresana Ilia
15:26 2708 Tren Regio 2708 din Branisca
Maceu Petrosani Merisor Pestera Bretea Streiului Bacia Banita Rusor Plopi h Baru Mare Vetel h Livadia Ciopea h Covragiu Saulesti h Simeria Ohaba de sub Piatra Ponor Subcetate Calan Baesti Rusi Batiz Mintia Deva Crivadia Pui
15:46 2185 Tren Regio 2185 din Branisca
Nemesesti Nevrincea Costeiu Susani Manastur Holdea Ohaba Margina Bretea Muresana Ilia Traian Vuia Lapugiu Paru Lugoj Rachita Balint Cliciova Dobra Faget
15:56 2045 Tren Regio 2045 din Branisca
Batuta Valea Ghioroc Gurasada Savirsin Nadas Milova Bretea Muresana Toc Radna Corfeni Varadia Ilteu Arad Conop Paulis Zam Birzava Petris Glogovat Burjuc Capruta Ilia Cicir Cimpuri Surduc
16:18 2728 Tren Regio 2728 din Branisca
Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva
17:59 2032 Tren Regio 2032 din Branisca
Vetel h Simeria Vintu de Jos Saulesti h Geoagiu Mintia Turdas Orastie Sintimbru Aurel Vlaicu Deva Pricaz Balomiru de Cimp Teius Blandiana Tartaria Barabant Sibot Coslariu Alba Iulia
18:31 2343 Tren Regio 2343 din Branisca
Savirsin Bretea Muresana Toc Petris Ilteu Ilia Zam Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada
18:54 2186 Tren Regio 2186 din Branisca
Mintia Simeria Deva
19:29 2046 Tren Regio 2046 din Branisca
Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva
20:07 2047 Tren Regio 2047 din Branisca
Gurasada Savirsin Bretea Muresana Toc Petris Ilteu Ilia Zam Burjuc Cimpuri Surduc
21:27 2048 Tren Regio 2048 din Branisca
Deva Vetel h Saulesti h Mintia Simeria
22:33 2374 Tren Regio 2374 din Branisca
Simeria Deva Vetel h Saulesti h Mintia
22:43 2373 Tren Regio 2373 din Branisca
Bretea Muresana Ilia
23:45 2376 Tren Regio 2376 din Branisca
Saulesti h Mintia Simeria Deva Vetel h
Sosiri
Ora Tren De la
02:43 2039 Tren Regio 2039 din Branisca
Mintia Simeria Deva
03:52 2041 Tren Regio 2041 din Branisca
Mintia Simeria Deva
05:50 2042 Tren Regio 2042 din Branisca
Bretea Muresana Toc Petris Ilteu Ilia Zam Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada Savirsin
06:28 2182 Tren Regio 2182 din Branisca
Ohaba Manastur Costeiu Ilia Margina Holdea Lugoj Traian Vuia Bretea Muresana Rachita Lapugiu Dobra Balint Susani Faget Cliciova
07:00 2031 Tren Regio 2031 din Branisca
Vintu de Jos Vetel h Geoagiu Mintia Turdas Orastie Sintimbru Aurel Vlaicu Deva Pricaz Balomiru de Cimp Teius Blandiana Tartaria Barabant Sibot Coslariu Alba Iulia Simeria
07:58 2381 Tren Regio 2381 din Branisca
Simeria Deva Vetel h Saulesti h Mintia
09:35 2044 Tren Regio 2044 din Branisca
Birzava Petris Glogovat Burjuc Capruta Ilia Cicir Cimpuri Surduc Batuta Valea Ghioroc Gurasada Savirsin Nadas Milova Bretea Muresana Toc Radna Corfeni Varadia Ilteu Arad Conop Paulis Zam
10:46 2705 Tren Regio 2705 din Branisca
Maceu Petrosani Merisor Pestera Bretea Streiului Bacia Banita Rusor Plopi h Baru Mare Vetel h Livadia Ciopea h Covragiu Saulesti h Simeria Ohaba de sub Piatra Ponor Subcetate Calan Baesti Rusi Batiz Mintia Deva Crivadia Pui
10:50 2372 Tren Regio 2372 din Branisca
Zam Birzava Petris Glogovat Burjuc Capruta Ilia Cicir Cimpuri Surduc Batuta Valea Ghioroc Gurasada Savirsin Nadas Milova Bretea Muresana Toc Radna Corfeni Varadia Ilteu Arad Conop Paulis
13:08 2043 Tren Regio 2043 din Branisca
Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva
13:12 2386 Tren Regio 2386 din Branisca
Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada Savirsin Bretea Muresana Toc Petris Ilteu Ilia Zam
14:36 2707 Tren Regio 2707 din Branisca
Simeria Ohaba de sub Piatra Ponor Subcetate Calan Baesti Rusi Batiz Mintia Deva Crivadia Pui Maceu Petrosani Merisor Pestera Bretea Streiului Bacia Banita Rusor Plopi h Baru Mare Vetel h Livadia Ciopea h Covragiu Saulesti h
15:26 2708 Tren Regio 2708 din Branisca
Bretea Muresana Ilia
15:46 2185 Tren Regio 2185 din Branisca
Vetel h Mintia Simeria Deva
15:56 2045 Tren Regio 2045 din Branisca
Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva
16:18 2728 Tren Regio 2728 din Branisca
Bretea Muresana Ilia Zam Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada
17:59 2032 Tren Regio 2032 din Branisca
Arad Conop Paulis Zam Birzava Petris Glogovat Burjuc Capruta Ilia Cicir Cimpuri Surduc Batuta Valea Ghioroc Gurasada Savirsin Nadas Milova Bretea Muresana Toc Radna Corfeni Varadia Ilteu
18:31 2343 Tren Regio 2343 din Branisca
Balomiru de Cimp Teius Blandiana Tartaria Aiud Sibot Coslariu Barabant Vetel h Simeria Vintu de Jos Alba Iulia Saulesti h Geoagiu Mintia Turdas Orastie Sintimbru Aurel Vlaicu Deva Pricaz
18:54 2186 Tren Regio 2186 din Branisca
Ohaba Margina Costeiu Ilia Traian Vuia Holdea Lugoj Rachita Lapugiu Dobra Balint Paru Nevrincea Faget Cliciova Susani Manastur Nemesesti
19:29 2046 Tren Regio 2046 din Branisca
Varadia Ilteu Arad Conop Paulis Zam Birzava Petris Glogovat Burjuc Capruta Ilia Cicir Cimpuri Surduc Batuta Valea Ghioroc Gurasada Savirsin Nadas Milova Bretea Muresana Toc Radna Corfeni
20:07 2047 Tren Regio 2047 din Branisca
Deva Vetel h Saulesti h Mintia Simeria
21:27 2048 Tren Regio 2048 din Branisca
Toc Radna Corfeni Varadia Ilteu Arad Conop Paulis Zam Birzava Petris Glogovat Burjuc Capruta Ilia Cicir Cimpuri Surduc Batuta Valea Ghioroc Gurasada Savirsin Nadas Milova Bretea Muresana
22:33 2374 Tren Regio 2374 din Branisca
Milova Bretea Muresana Toc Radna Corfeni Varadia Ilteu Arad Conop Paulis Zam Birzava Petris Glogovat Burjuc Capruta Ilia Cicir Cimpuri Surduc Batuta Valea Ghioroc Gurasada Savirsin Nadas
22:43 2373 Tren Regio 2373 din Branisca
Deva Vetel h Saulesti h Mintia Simeria
23:45 2376 Tren Regio 2376 din Branisca
Bretea Muresana Toc Petris Ilteu Ilia Zam Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada Savirsin

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!